reklama

14 lat i wystarczy - Emil opowiada o powrocie z UK do Polski [WIDEO]

14 lat i wystarczy - Emil opowiada o powrocie z UK do Polski [WIDEO]

Pan Emil opowiada, dlaczego wraz z rodziną postanowił wrócić do Polski i jak odbiera Polskę po kilku miesiącach egzystencji w ojczyźnie.

Jesteście ciekawi jak to wyglądało w jego przypadku? Zapraszamy do obejrzenia filmiku.

reklama

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zachęcamy was do wypowiadania się na naszym fanpage na FB.

Kierowcy HGV UK

Komentarze  

-1 #8 Wojciech M 2021-03-08 21:01
Hey hey
Uwazamy, ze te miejsce na budowę a wrecz dobrze zlokalizowane. Dzialka pod budowe jest OK. Budowa domu sie wkrotce zwroci. Ludzie zazdroszcza. Jezeli chcesz sprzedac ta ziemie pod budowę to daj znac od kupie za tyle za ile kupiles. Nie zartuje. W Polsce jest troche inaczej niz w UK ale da się godnie zyc. W UK siedzi polska patola Co kase przelicza na zlotowki. A w UK jedza puszki bo funta szkoda wydac I w Polsce nie znajda zadnej pracy powyzej minimum. Uswiadamiam was ze w Pl da się zyc. Tylko wy nie potraficie. Przestance przeliczac funty na zlotowki!!!
Zacytuj
0 #7 Agnieszka Wiacek 2021-03-04 11:31
[quote name="W UK od 2007r"]Sprzedałeś dom za 234tys £ . Ile z tego zostało dla Ciebie , bo nie wierzę że w 14 lat spłaciłeś całość. Mówiłeś że zarabiałeś trochę więcej niż minimum. Sorki ale trudno mi w to uwierzyć .[/quote

Niech Pan nauczy sie polskiego. Proponuje korepetycje od podstaw. Pozdrawiam
Zacytuj
0 #6 Agnieszka Wiacek 2021-03-04 11:28
Czesc Emil. Wszystko to Co ludzie pisza to Zazdrosc. Dom mozna splacoc w ciagu 10 lat I to za minimalnej zarobki. Zalezy tylko jak gospodarzysz pieniadzem. Nie przejmuj sie komentarzami Co do działki pod budowę. Nie jeden ci zazdrosci, a lokalizacja ma znaczenie, bo nie jestes gdzies na,, za[censored]iu,,, tylko wsrod ludzi I nikt cie nie napadnie. Zgadzam sie z pania Emilia, ze Polacy to falszywy narod. My tez wracamy do Polski po to by zyc w swoim kraju, w spokoju. Dorobilismy sie wystarczajaco. Nie zarobimy tyle Co w UK, ale pieniadze juz sa nie najwazniejsze. Jestesmy z Wroclawia. Chętnie sie spotkamy na kawke. Jestescie super. Nie jeden Wam zazdrosci!!! Byc pobudowanym I zyc w swoim kraju! Uk to Tylko na pare lat. Przewaznie siedza ci Co w Councilu siedza I biora benefit. Sprzataja I zmywaja lub w care homach pracuja I zrna nowobogackicj I kalecza polski. Nic więcej nic dodac. Zycze spokoju I samych dobrych chwil.
Zacytuj
0 #5 Emilia 2021-03-01 14:16
Zazdrosc ludzka nie zna granic. Polacy sa najgorszym narodem na swiecie!
Zacytuj
+3 #4 Karol 2021-01-14 20:23
Cytowana wypowiedź W UK od 2007r:
Sprzedałeś dom za 234tys £ . Ile z tego zostało dla Ciebie , bo nie wierzę że w 14 lat spłaciłeś całość. Mówiłeś że zarabiałeś trochę więcej niż minimum. Sorki ale trudno mi w to uwierzyć .
ale on podal za ile sprzedal a nie za ile kupil ;)
Zacytuj
-2 #3 W UK od 2007r 2021-01-12 18:05
Sprzedałeś dom za 234tys £ . Ile z tego zostało dla Ciebie , bo nie wierzę że w 14 lat spłaciłeś całość. Mówiłeś że zarabiałeś trochę więcej niż minimum. Sorki ale trudno mi w to uwierzyć .
Zacytuj
+2 #2 Seba. 2021-01-02 13:07
W UK też można kupić auto od pierwszego właściciela z cofnietym przebiegiem ;-)
Zacytuj
+6 #1 Kierowca 2021-01-02 12:46
Ja wróciłem po 13 latach z Irlandii wraz z rodziną 4 lata temu i nie żałuję ,a do Irlandii to nawet w odwiedziny mnie nie ciągnie. Chociaż mam tam rodzinę i znajomych i wsztkie prace które tam miałem też bardzo lubiłem ( krzywdy nie miałem ) ale to nie było to . W Polsce jestem u siebie :-)
Zacytuj